مدیریت شبکه‌های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی، یک روش عالی برای برقراری ارتباط با مردم و افزایش آگاهی از برند هستند. به وسیله این شبکه ها، شما می توانید پست های جالب و جذاب قرار دهید. کاربران در صورتی که پست شما را دوست داشته باشند، آن را به اشتراک می گذارند و افراد زیادی از آن دیدن می کنند. شما می توانید با انجام تبلیغات در شبکه های اجتماعی برندتان را به افراد بیشتری معرفی کنید و سریعتر به شهرت برسید. همچنین ۹۱% بازاریابان اعلام کرده اند که به کمک شبکه های اجتماعی محصولات و خدمات، بیشتر در معرض دید قرار می گیرند.

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم!

لطفا فرم زیر را پرکنید تا در اسرع وقت مشاوران حامی دیجیتال با شما تماس بگیرند.

مشاوره شبکه های اجتماعی

چرا تبلیغات در شبکه های اجتماعی اهمیت دارد؟

  • ۲۱% مصرف کنندگان از برندهایی که در شبکه های اجتماعی هستند، خرید می کنند.
  • ۲۱% مصرف کنندگان ترجیح می دهند که به یک برند پیام بدهند، به جای اینکه به قسمت خدمات مشتری تماس بگیرند.
  • ۷۴% مصرف کنندگان محتوایی ویدئویی در رابطه با برندها را به اشتراک می گذارند.
  • ۴۹% افراد می گویند که پرداخت آسان، شانس خرید از شبکه های اجتماعی را افزایش داده است.
  • شبکه های اجتماعی مهم ترین منبع الهام بخش برای مصرف کنندگان می باشند و ۳۷% مصرف کنندگان از طریق این شبکه ها برای خرید محصول مورد نظر خود الهام می گیرند.
  • در سال ۲۰۱۸، ۷۴ میلیارد دلار صرفه هزینه تبلیغات در شبکه های اجتماعی شد.
    تنها در فیسبوک، ۵ میلیون تبلیغ کننده فعال وجود دارد.

افزایش آگاهی از برند

مدیریت شبکه های اجتماعی، یک روش عالی برای برقراری ارتباط با مردم و افزایش آگاهی از برند هستند. به وسیله این شبکه ها، شما می توانید پست های جالب و جذاب قرار دهید. کاربران در صورتی که پست شما را دوست داشته باشند، آن را به اشتراک می گذارند و افراد زیادی از آن دیدن می کنند. شما می توانید با انجام تبلیغات در شبکه های اجتماعی برندتان را به افراد بیشتری معرفی کنید و سریعتر به شهرت برسید. همچنین ۹۱% بازاریابان اعلام کرده اند که به کمک شبکه های اجتماعی محصولات و خدمات، بیشتر در معرض دید قرار می گیرند.

افزایش وفاداری به برند

یکی از مهم ترین اهداف کسب و کارها، یافتن مشتریان وفادار است. چراکه ۸۰% فروش تنها از ۲۰% مشتریان وفادار به دست می آید. به وسیله تبلیغات در شبکه های اجتماعی، کسب و کار شما بیشتر از همیشه دیده شده و مورد توجه افراد بسیار قرار می گیرد. همچنین بسیاری از مشتریان بالقوه تبدیل به مشتریان بالفعل می شوند و در نهایت برخی از آنها به مشتریان وفادار تبدیل می گردند.

مشتریان ما