طراحی گرافیک

کار اصلی طراحان گرافیک این است که مفاهیم بصری را با استفاده از انواع برنامه های کامپیوتری ایجاد کنند در بعضی از مواقع حتی این طراحی ها باید با استفاده از دست انجام شود در غیر این صورت ممکن است کار انجام نشود و یا اگر انجام شود به آن زیبایی اصلی نرسد.

طراحان گرافیک باید درک مناسب و صحیحی از تئوری های رنگ ها و چگونگی زنده نشان دادن آنان داشته باشند. انتخاب رنگ نه تنها هدف و اسکلت سایت را نشان می دهد بلکه انتظارات کاربران را نیز باید برآورده کند. طراحان علاوه بر اینکه به فکر زیبایی طراحی خود هستند باید به فکر تجربه کاربرانی که از کار آنان دیدن می کنند نیز باشند تا کار آنان نتیجه مثبت داشته باشد.

استفاده از رنگ متناسب با فرهنگ مخاطب، بسیار قابل اهمیت است به عنوان مثال قرمز در اکثریت مواقع به عنوان هشدار استفاده می شود اما در برخی از فرهنگ های شرقی قرمز، نشانه خوش شانسی است.

نکته بسیار مهمی که باید بدانید اینه که طرح گرافیکی شما می تواند ایده های سازمان و شرکت را به کاربر انتقال دهد. پس این را به یاد داشته باشید که طراحی شما علاوه بر زیبایی باید انتقال دهنده اطلاعات سازمان و شرکت شما نیز باشد.

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم!

لطفا فرم زیر را پرکنید تا در اسرع وقت مشاوران حامی دیجیتال با شما تماس بگیرند.

مشاوره طراحی گرافیک

چه خدماتی شامل خدمات طراحی گرافیک می‌شود؟

طراحی گرافیک دارای خدماتی است که زیبایی کار را دوچندان می کنند این خدمات شامل:

طراحی کردن نشان یا لوگو

امروزه هر سایت یا شرکتی دارای لوگوی خاص خود است که افراد با دیدن آن لوگو می توانند تشخیص دهند که نام آن شرکت یا سازمان چیست برای مثال نماد شرکت اپل یک سیب گاز زده است.

طراحی کردن ست اداری

طراحی کردن ست های اداری یکی از ملزوماتی است که باید رعایت شود. طراحی اقلام مورد نیاز سایت ها و موسسات مانند طراحی کارت های ویزیت و سربرگ ها و… از مواردی است که باید رعایت شود.

طراحی کردن بسته بندی محصولات

امروزه بسته بندی بسیار حائز اهمیت است زیرا مشتریان اولین چیزی که به آن توجه می کنند نوع بسته بندی محصول است به همین خاطر می گوییم که بسته بندی محصولات در جایگاه ویژه ای قرار دارد.

طراحی کردن جلد کتاب، صفحه‌آرایی

یکی از حوزه های سنتی این است که ارائه کنندگان با ارائه خدمات طراحی گرافیک بر روی مجلات و کتاب های مختلف موجب فروش و رونق آنان شوند. شاید دیده باشید افرادی فقط به خاطر طرح جالب و زیبا مجله ای آن را خریداری کرده باشند.

هزینه ها و تعرفه خدمات طراحی گرافیک چگونه صورت می گیرد؟

طراحان بسیاری با این سوالات رو به رو می شوند خب برای انجام این کار چقدر می گیرید؟! دستمزد انجام کارتان چقدر است و … . طراحان گرافیک به طور مستقل و جدا کار انجام می دهند و ممکن است هزینه های مختلفی نسبت به دیگر طراحان داشته باشند.

نکته: محصول کار طراحان گرافیک از نظر خدمات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بسیار ارزشمند است از این رو شایسته است تا قیمت گذاری از روش درست، دقیق و منطقی مشخص گردد.

مشتریان ما