سئو

ارتقاء رتبه و رونق تجارت با خدمات سئو برتر حامی دیجیتال

با خدمات سئو برتر حامی دیجیتال، وب‌سایت شما به راحتی در جستجوهای گوگل به رتبه‌های بالاتری صعود خواهد کرد. این به معنای افزایش ترافیک و بازدیدکنندگان وب‌سایت شما، و در نهایت افزایش فروش و درآمد شما خواهد بود. با تخصص ما در حوزه سئو، وب‌سایت شما به یک نقطه قوت برای جذب مشتریان جدید تبدیل می‌شود.

برطرف مشکلات فنی سایت

سئو داخلی (ONE PAGE )

سئو خارجی (off page )

برطرف مشکلات فنی سایت

با خدمات سئو برتر ما، نه تنها به بهبود رتبه و نمایش وب‌سایت شما در جستجوهای گوگل کمک می‌کنیم، بلکه همچنین مشکلات فنی سایت شما را نیز برطرف می‌کنیم. تیم ما از متخصصان تجربه‌دار فنی و سئو با دانش گسترده‌ای در این زمینه تلاش می‌کند تا وب‌سایت شما را از هر نقطه نظر فنی بهینه کرده و اطمینان حاصل کند که سایت به درستی عمل می‌کند و هیچ مشکلی وجود ندارد. این کار به افزایش سرعت بارگذاری، بهبود تجربه کاربری و افزایش اعتماد مخاطبان شما کمک می‌کند.

سئو داخلی (ONE PAGE )​

در سئو داخلی یک صفحه (ONE PAGE SEO)، تمرکز به بهینه‌سازی یک صفحه خاص از وب‌سایت شما اختصاص دارد. این بهینه‌سازی شامل انتخاب دقیق کلمات کلیدی، ساختاردهی محتوا با استفاده از عناوین مناسب، توسعه متا تگ‌ها جذاب برای کاربران، لینک‌دهی داخلی برای بهبود ناوبری، بهینه‌سازی سرعت بارگذاری صفحه، بهینه‌سازی تصاویر و ویدئوها، و ساخت نشانی‌های URL کاربرپسند می‌شود. این استراتژی سهم مهمی در افزایش رتبه و نمایش وب‌سایت شما در موتورهای جستجو و بهبود تجربه کاربری دارد.

سئو خارجی (off page )

سئو خارجی یا Off-Page SEO به تمامی اقداماتی اشاره دارد که خارج از وب‌سایت شما انجام می‌شوند و تأثیر مستقیمی بر رتبه و شناخته‌شدگی وب‌سایت شما در موتورهای جستجو دارند. یکی از عناصر کلیدی در سئو خارجی، بک‌لینک‌ها یا لینک‌های واجد اعتبار و مرتبط از وب‌سایت‌های دیگر به وب‌سایت شما است. این بک‌لینک‌ها به عنوان “آراء مثبت” از سایت‌های دیگر به وب‌سایت شما تلقی می‌شوند و به بهبود رتبه شما در موتورهای جستجو کمک می‌کنند.

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

مشاوره با کارشناس